Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 22.10.2018 00:03:26 

Trpasličí pinč (Srnčí ratlík)

Potkaní kluci

Riky

 

Jméno: Riky

Rikoušek je nejnovějším přírustkem a dostal se k nám v podstatě náhodou. Ale koho jiného bysme měli pořídit k dvěma psům šlechtěným na lov krys a kocourovi než potkánka :D Prostě ideální zvířátko :)

A jak to všechno bylo: To začal páník, že by se mu moc líbil potkánek a i když byla panička zprvu proti, nakonec jí to nepřišlo až tak nemožné. Jednoho dne přišel do zverimexu, kde panička pracuje, pán s krabicí a v té měl Rikyho. Prý si ho nemůže nechat a potřebuje ho někde udat. Panička si  Rikyho pohladila, ale stále opakovala, že si ho vzít nemůže  - to kvůli nám, psům - ale už jí ho bylo líto...njn panička :-D Jenže páník chtěl holčičku a šedivou. Tohle byl kluk. Bílý, zato se šedivým pruhem :-) Pán nakonec odnesl Rikyho do zverimexu kousek dál...následovalo pár telefonátů a do hodiny i s páníkem běželi Rikouška vyzvednout - to bylo 31.8.2011. Následoval nákup všech nezbytností pro zajištění nového člena smečky a návštěva veta...úplatky pro nás, stávající, máme doma stále :-) A protože si od té doby pořídili "chytré knížky" o chovu potkánků, uvažují, že mu pořídí kámoše...nemám to s nima vůbec lehké - haf, Tedík :-)

Příchod k nám: 31.8.2011 - jako cca půl roční

Odchod :( : 3.12.2013

 

Jimmy

 

Jméno: Jimmy

Jimmy je nový kámoš Rikyho, aby nebyl v kleci tak sám :-)

A jak to bylo s Jimmym? To si šla panička koupit nové kalhoty a boty a napadlo jí, že se jen kouknou do zverimexu...Nu a po sehnání kalhot a bot nesli s páníkem domů i Jimmyho - od té doby s ní páník do zverimexů se zvířátky chodit nechce :-D

Příchod k nám: 26.3.2012 - stáří cca 4 týdny

Odchod :( : 19.6.2014

 

Speedy

Jméno: Speedy

Speedy je nový kámoš Rikyho a Jimmyho, protože kluci už jsou starší. Je s nimi veliký kamarád, Riky v jeho přítomnosti opět trochu ožil a v kleci je i větší klid :o) I když je Speedy ještě malý kluk, hravě se zastane Rikyho a brání ho před Jimmym. Je to malý tryskomyší hrdina :o)

Jméno Speedy ho naprosto vystihuje :-)

Příchod k nám: 5.6.2013 - stáří 5týdnů

 

Coral

Jméno: Coral Rats House

Coral je náš první potkánek s PP. Pořídili jsme ho jako kamaráda ke klukům a akčního kamaráda pro Speedyho. Měl by se věnovat rattusterapii. Se Speedym tvoří krásnou akční dvojku a nechávají Jimmyho v klidu :)

Příchod k nám: 3.1.2013 - datum narození: 14.10.2013

 

Coudy

Jméno: Coudy

Coudy byl vybrán jako nová posila ke Speedymu a Coralovi, aby jim nebylo smutno. Začlenění do skupiny však neprobíhalo tak hladce jako vždy, ale nakonec se s klukama skamarádil a teď už s nima spinká na houpačce :)

Příchod k nám: 2.8.2014 (stáří 4-5týdnů)
TOPlist